Enfeksiyon Kapmısmıyımdır

Selam sadece parmak yoluyla yapılan yani patnerimin cinsel uzvuna parmak kullanma ile virüs gecermi ondan bana ağızdan,vajinal hic bi sekilde cinsel temas olmadı sadece parmak deymesi ile bende herhagi virüs yok yeni test yaptırmıstım ondan bana gecermi bidaha test yaptırmama gerek varmı ?Anlatım gibi sadece parmak teması oldu baska bisey olmadı teste gerek varmıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, sorunuzu inceledim, belirttiğiniz şekilde virus geçmesi mümkün değildir. Einizde cilt bütünlüğünü bozan büyük bir kesik veya derin bir yara yoksa, cinsel partnerinizde kanama yoksa anlattığınız şekilde virüs geçme olsalığı yoktur.

Sağlıklı günler dilerim.