Erkek arkadaşım pen*sini sildiği mendille elini silip alt bölgeme dokundu .Hamilelik ihtimali var mı?

Erkek arkadaşım prezervatife boşaldıktan sonra çıkarttı ve pen*sini sildi. Aynı mendille elini de silmiş. Yarım saat sonra ellerini benim vajina ve alt bölgelerimde gezdirdi. Adetim yeni bitmişti. Yumurtlama günüme daha 7 gün var. Hamile olabilir miyim böyle bir durumda?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda gebelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.