Sevgilimle sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık üstümüzde kıyafetlerimiz vardı sadece zevk suyu geldi diyo ama benim üstümde ıslaklık yoktu

Sevgilimle sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık üstümüzde kıyafetlerimiz vardı sadece zevk suyu geldi diyo ama benim üstümde ıslaklık yoktu onu diyince hemen kalktım üstümü değiştirdim bundan öncesinde de bişeyler yaşadık ama yok dedi bir hafta geçtikten sonra test yaptım negatif şu an adetime daha var ama bu gün kahverengi lekeler oldu sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Üzerinizde kıyafet varken yaşanan ilişkide hamile kalmazsınız.Kahverengi lekelenme adetinizin başlıyacağını gösteren belirtidir.