Sürtünmeden sonra yaptığımız gebelik testlerinden bazıları pozitif bazıları negatif çıktı.Hamilelik var mı?

Merhaba kız arkadaşım haziranın 25 inde sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, temmuzun 15 inde şüphelendiğimiz için idrar dan hamilelik testi yaptık üç defa biri negatif diğerleri pozitif çıktı iki gün sonra kanaması başladı kanama sırasında da yaptık pozitif ti, normal adet gününden dört gün falan önce başlayıp bitti kanama bitince yine dört beş defa test yaptık hepsi negatif acaba hamile mi. ?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra  düzenli adet kanaması gebelik olmadığını göstermektedir.Adet kanamasından sonra yaptığınız gebelik testlerinin negatif çıkması da bu durumu desteklemektedir.