Sevgilimle sürtünme yaşadık sonrası 2 kere adet gördü.Hamile olabilir mi?

Özür dilerim internette dolaşan bilgilerden o kadar korktum ki nişanlımla ilişkiye girdik evlilik öncesi böyle bir şey istemiyoruz sürtünme oldu sadece 10 dakika boşalma yok 2 kere adet gördü artık bir ihtimal var mı hani bu üste görme muhabbeti var üste görmede karın ağrısı falan oluyor mu? Ayrıca yumurtalık parçacıklarını gördüğünü söylüyor.

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet görmesi gebe olmadığını göstermektedir.