İlişki sonrasında adet gördüm ancak şu an adetim gecikti. Neden olabilir?

5.10.2013 tarihinde ilişkiye girdim tam olarak ilişki de değildi pen*sin sadece ucu ile ve hiçbir şekilde boşalma olmadı.16.10.2013 te 4-5 gün adet gördüm.adet normal renkte idi.fakat sonra 33. gündeyim ve adet görmedim.sorun nedir sizce teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli bir adet kanaması görmeniz hamilelik ihtimali ortadan kalkıyor. Adetinizin gecikmesi hamilelik kaynaklı görünmüyor. Gecikme devam ederse başka hastalıkların belirtisi olabileceğinden doktora gitmenizi tavsiye ederiz.