Gebelikte Atılım Kanaması Nedir? Adet ile karıştırılabilir mi?

Merhaba sorum Atılım Kanaması Nedir? Adet ile karıştırılabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Atılım kanaması adet ile karıştırılabilir.Ancak atılım kanaması gebelikte görülürken adet kanaması ise gebelikye görülmez.
Atılım hakkında sitemizde yayınlanan aşağıdaki yazıyı okumanızı öneriyoruz.

Atılım Kanaması Nedir?

A******** :

Atilim kanamasında vajinadan parça gelirmi

Cevap:

Atılım kanamasında vaj,nadan bir parça gelmesi genel olarak beklenmemektedir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

A******** :

Merhaba şimdi ilişkiden sonra 3 kere adet oldum normal adetim gibi 6 7 gün ağrılı parça attım normaldi yarında 4. adetimi bekliyorum nü süreçte 6 test yapmıştın sonuncu ilişkiden tam 2 ay sonraydı hepsi negatif çıktı bu durumda afet ile atılım arasında başka farklar yokmu

Cevap:

Atılım kanaması gebelikte olur.Zaten siz adet görmüşsünüz. bu da gebelik ihtimalinin bulunmadığını destekliyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.