Gögüslerimde büyüme ve halsizlik var üstümde acaba hamile miyim..

Sorum su ben 1 sene jasmin kulandim ve 1 senede ine bunun sebebi cok adet olmamdi ve düzensizdi simdi 18 yasindayim ve 6 aylik evliyim cocuk istiyoruz ama adetim apantist ameliyatindan sonra cok fazlaydi ancak 2 haftadir deniyoruz su an gögüslerimde büyüme ve halsizlik var üstümde acabahamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz varsa test yapmanızı öneririz..

m************ :

Kız arkadaşımla an*l denemiştik fakat sadece an*l şeklinde temas oldu ve yapmadan bıraktık arkadaşım vajinaya değmiş olduğunu düşünüyor ertesi gün hapı aldı ellaone ve adetinden 3 gün önce kan geldi ve şu anda adet olması gerekirken olmadı hamilelik riski nedir?

Cevap:

Bir kaç gün daha adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.