Gözlerimi hep sol tarafa kaydırmak istiyorum istemsiz sola doğru kayıyor yapmıyacam diyorum ama sola kaydırıyorum

Gözlerimi hep sol tarafa kaydırmak istiyorum istemsiz sola doğru kayıyor yapmıyacam diyorum ama sola kaydırıyorum gözlerimi tik gibi olmuş. ve bu iyice arttı artık gözlerimi ve beni yoruyor. göz doktoruna mı nörolojiye mi gitmem gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle göz doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.