Grip Ilaçlari Hiv Testini Etkiler Mi - 2

Merhaba ilişkiden sonra 17.günümde 4.jenerasyon vidas hiv duo ultra testi oldum sonucum negatif çıktı.İlişkiden sonra 30.günlerimde hafif nezle oldum 1 hafta boyunca ibucold c ve balgam sökücü olarak nac 900 mg kullandım şimdi iyiyim ve 45.günümdeyim bir daha test yaptırmayı düşünüyorum ne zaman test yaptirmami önerirsiniz ve kullanmış olduğum ilaçlar bir daha olacağım hiv testini etkiler mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, HIV vidas duo testin sonucunu kullandığınız ilaçlar, geçirmiş olduğunuz hastalıklar etkilemez, bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz, 45. gün veya 60. gün önerilmektedir, eğer bir şikayetiniz yoksa 60. günde yaptırmanızı öneririm. Bu testin %99,88 güvenilirlik oranı mevcuttur.

Sağlıklı günler dilerim.