Hala kafam rahat değil

Bir kızlan öpüşmeden 5 ay 10 gün geçdi yapdığım elize ve kemil testleri negatif artı diğer hastalıklarda hepsi negatif sizce konuyu kapatmalımıyım doktorum kapatma mı söyledi bir sıkıntının olamdığını söyledi ama hala kafam rahat değil

Tahlil.com Cevabı :  Sorunuzun ne olduğu ve neyi kapatmanız gerekli olduğunu anlayamadık.