Her ay adetim 4 gün sürerken bu ay 2 gün sürdü sizce nedir bu?Hangi doktora gitmeliyim?

Merhabalar ben 5 aylık evliyim eşimle hiç korunmuyoruz her gün ilişkiye giriyoruz ve bi bebeğimiz olmasını çok istiyoruz her ay adetim 4 gün sürerken bu ay 2 gün sürdü sizce nedir bu?Hangi doktora gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı :

Adet süresi ve döngüsündeki düzensizlikleriniz devam ederse kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.