Hocam 3 gün oldu adet günümde leke geldi benden 3 gün boyunca az az leke oldu sonra aspirin içtim ve soğan suyu bu gün yeni adet kanamam oldu

Merhabalar.. Hocam 3 gün oldu adet günümde leke geldi benden 3 gün boyunca az az leke oldu sonra aspirin içtim ve soğan suyu bu gün yeni adet kanamam oldu .. Hocam ben şimdi kesinlikle hamile değilim dimi yani üste görme olayı değildir bu kanama ..! Yani kesinlikle tahlile gerek yok diyomusunuz yapmiyayımmı tahlil artık

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüğünüz için hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.İçiniz rahat olsun. Soğan suyu, aspirin gibi ilaç veya gıdaları tüketmenize de adet döngüsü yönünden gerek bulunmuyor.ç