Hocam 33 günlük kızım için sağlık ocağından topuk testinden kaynaklı zeka geriliği olabileceği söylendi

Hocam 33 günlük kızım için sağlık ocağından topuk testinden kaynaklı zeka geriliği olabileceği söylendi ve hemen halkalı k.s.süleyman hastanesinden sonuçları aldım sizce değerler nasıl lütfen yardım edin Ferritin :268.7 serbest t3: 4.1(1.95 -6.04) serbetst4:1.32 (0.89 - 2.20) tsh:2.98 (0.72-11.0)

Tahlil.com Cevabı : Tiroid hormon sonuçları normal sınırlar içerisindedir..