Hocam Merhaba! Yardımcı olurmusunuz Mayıs’ın 27 adet oldum 5 gün sonra adetim bitti daha sonra hazir

Tahlil.com Cevabı : Hocam Merhaba! Yardımcı olurmusunuz Mayıs’ın 27 adet oldum 5 gün sonra adetim bitti daha sonra haziranın 4 yada 5 nde ara kanamam oldu 13 tamamen bitti ben bu ay adet olmadım Adet gecikmesinin 8 günü iki gün önce doktor kan istedi bta hcg degerim 1.20 pregestron değerim 15.2 troitlere de baktı daha sonuçlarımı doktora gösteremedim acaba hamilelik oluşabilir mi neden adet olmuyorum