Hpv patoloji sonucu değeri

Merhaba. Aşılama tedavisi için rutin bir test olan smear testi yaptırdım. Hpv sonucu çıkmış. Negatif yada pozitif gibi bir değer yazmıyor. Sadece Değer olarak 11053 değeri yazıyor ve referans aralığı yok. Aklıma takıldı birazda korktum açıkçası. Yardımcı olabilir misiniz ?

Tahlil.com Cevabı :

Sorunuz uzmanlarımız tarafından cevaplanmış olup aşağıdaki linkte cevabımızı okuyabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Detaylı raporunuzu elde edebilirseniz lütfen soru sor sayfasına girmenize gerek olmadan [email protected] a bildiriniz.En kıs asürede size geri dönüş yapılacaktır.

https://tahlil.com/soru/hpv-patoloji-sonucu-11053