İdrar tahlillinde sonuç: üreme olmadı yazıyor

iyi günler ben 7 haftalık hamileyim benden bazı kan ve idrar tahlili alındı pazartesi görünmeye gidecem ama internettende sonuçlara bakabiliyorum.. idrar tahlillinde sonuç: üreme olmadı yazıyo yarını bekliyemiyorum bu ne anlama geliyo.. şimdiden tşk ederim cevabınızı bekliyorum.. iyi günler hocam..

Tahlil.com Cevabı : Sonuç temiz, idrarda enfeksiyon yok demektir..