İdrar testi ikinci çizgi acil renk cikiyo.silik değil. Bi tik acil kirmizi. Bu ne demek

Perşembe günü hgc testi yaptirdim 1169 cikti. Adetinin 13. Günü ama idrar testi ikinci çizgi acil renk cikiyo.silik değil. Bi tik acil kirmizi. Bu ne demek

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...