Kadın doktorunda genel tıbbi muayeneden geçtim, sonucu andım, ama doktora yeniden gidemedim,

Merhaba, ben kadın doktorunda genel tıbbi muayeneden geçtim, sonucu andım, ama doktora yeniden gidemedim, raporda MALIGNITE VEYA INTRAEPITELYAL LEZYON YÖNÜNDEN NEGATIF SERVIKOVAJINAL SMEAR, REAKTIF SELÜLER DEĞIŞIKLIKLER INFLAMASYON VE REPERASYON BULGARI not. Smear değerlendirmek için yeterli nitelik

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.