idrarımdan kan gelmekte ilk kahverengi geldi ikincisinde kan geldi kıpkırmızıydı doktora gittim kan ve idrar tahlili yaptırdım

 İdrarımdan ikigündür kal gelmekte ilk kahverengi geldi ikincisinde kan geldi kıpkırmızıydı doktora gittim kan ve idrar tahlili yaptırdım tahlillerde dikkatimi çeken nokta var ilk olarak wbc değerim .10,00 çıktı ikinci olarak mpv 10.06 çıktı ph değeri 7.00 çıktı doktorlar bi sorun yok kanama devam ederse incelemeye alırız dediler bana yardımcı olursanız sevinirim .ONUR

Tahlil.com Cevabı : İdrarda kan gelmesi olağan bir durum değil.Gerekirse ultrason ve film ile tahliller yapılmalı.Belirtiğiniz değerler ise klinik olarak anlamlı değil.