İlaçlar frengi belirtilerinin geç çıkmasında etkisi olur mu ?

İlişkiden 5 gün sonra bel soğukluğuna yakaladım 2 novosef iğne ve 3 hafta tetradox kulladım ve iyilestim.ޞimdi 49 gün bu ilaçlar frengi belirtilerinin geç çıkmasında etkisi olur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Frengi(sifiliz) hastalığı konusunda endişeleriniz var ise test yaptırmanızı öneririz..