Adetim 2 gün gecikmişti ve 2 şer gün aralıkla kan testi yaptırdım 3 kez ve değerim hep 0.100

adetim 2 gün gecikmişti ve 2 şer gün aralıkla kan testi yaptırdım 3 kez ve değerim hep 0.100 mlu çıktı 300 den küçük yazıyordu birde yan tarafta hamile olabilir miyim değerim normalden yüksek mi 3 kezde idrar testi yaptım en son dün yaptım negatifti ve gecikmem 12 lük idi çok gerginim. :(

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız negatifken hamilelikten söz edemeyiz.

b************* :

birde bu 0.100 normal bir değermi bir çik kişi ile konuştum doktor ezzacı kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadı ve sorularıma cevap bulamadım daha çok arttı sorular. yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim hayırlı günler :)

Cevap:

Kafanızı boş yere karıştırmayın, sizlere doğru ve güvenilir hizmet vermek için Tahlil.com doktorları hizmetinizde.Belirtiğiniz Beta HCG değeri normal yani hamile olmayan bir kadının değeridir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.