İlişki sonrası düzgün adet kanaması oldum. Karnımdaki sert şişlik hamileliğin belirtisi olabilir mi?

Son ilişkim 13 hafta önce oldu.İlk ay regl tarihimden önce kahverengi akıntılı ve çok az kanlı oldu.ikinci ve üçüncü ayda ise zamanında normal kanamam oldu.Karnımda sert bir şişlik var.Hamilelik mümkün mü bu durumda?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra bir kaç kez düzenli adet döngünüz olmuş. Karnınızdaki sert şişliğin sebebi hamilelik değil. Bu konuyu ihmal etmeyim bir doktora gitmenizi tavsiye ederiz.