Tecavüze uğradım. Üzerimde kıyafetlerim varken boşaldı. Hamile kalır mıyım?

Ne olur yazin. Tecavüze uğradım ama direndiğini için ustumu çıkaramadı ama bosaldi ben giyinikken ustume 4 ay gecti günü gününe olmasada adet görüyorum ama karnım büyüdü.Akintilarim var geçen hafta idrar testi yaptım evde negatifti çok bozuk pskljm ne olur link gondermeyin, yaşım 18

Tahlil.com Cevabı : Adet görüyorsunuz. Hamile değilsiniz. Bu konuda sakin olun. Ancak yaşadığınız durum çok ciddi. Lütfen bu durumu yakınlarınızla paylaşmadıysanız paylaşın ve gereken desteği mutlaka alın.