Ters ilişki sonrası adetlerimi oldum. Testler de negatif. Hala hamile olabilir miyim?

 Merhaba , ekim ayında adetiime 1 hft varken sevgilimle ters ilişki yaşadık fakat vajinama biraz sperm bulaştı 1 hafta snr adetimi gördüm normalinden biraz kısa sürdü bu ayda 2 gün erken adet gördüm ve çok yoğundu. Adetim bitti ama hala kasığım ağrıyor göğüslerim şiş 2 test yaptım negatif sizce nedir

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız ve düzensiz de olsa adet kanaması görmeniz hamile olmadığınızı gösteriyor. Şikayetlerinizin sebebi hamilelik değil.