Üç kez farklı markaların testleriyle idrar testi yaptım hepsi pozitif çıktı. Aynı gün kan testi yaptırdım 4,930 çıktı. Net sonuç alır mıyım?

 Üç kez farklı markaların testleriyle idrar testi yaptım hepsi pozitif çıktı. aynı gün kan testi yaptırdım 4,930 gibi bir değerle sonuç negatif çıktı. son adet tarihim 06 temmuz ve şu an 6 gün gecikmem var. bu durum normal mi? daha net bir sonuç için beklemeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha beklemenizi öneriyoruz. Adet gecikmesi devam ederse testi tekrar edebilirsiniz.