İlişki üzerinden 5 ay geçti. Adetlerimi oldum. Hala hamile olabilir miyim?

5 ay önce surtunerek benin giyinik olduğum bi iliskin oldu arkadaşım bosaldi 5 aydir adetlerimi de oldum anca son adetim çok sulu pihtili geldi ve bittikten 2 gün sonra çok azcik ama cok sulu bi kanamam oldu gebelik belirtisi mi? Lutfen yazin çok endisedeyim

Tahlil.com Cevabı : İlişki üzerinden 5 ay geçmiş ve her ay düzenli adet kanamanız olmuş. Hamilelik ihtimali ile endişelenmenize gerek yok. Adet sonrası kısa süreli kanamanızın sebebi hamilelik değil.