İlk defa dun uyuşturucu hap kullandım. ve ben de kalp çarpıntısı nefes darlıgı iştahsızlık uykusuzluk basladı.Hastaneye gitsem testte çıkar mı?

İlk defa dun uyuşturucu hap kullandım. ve ben de kalp çarpıntısı nefes darlığı iştahsızlık uykusuzluk basladı Gün içinde kalp çarpıntısı ara ara şiddetli bi şekilde geliyor, gögüs kısmında da ateş var. Dideral içtim çeyrek geçsin diye kusup duruyorum. testte çıkar mı ve hastaneye gitmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu kullanımına dair bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın.Sağlığınıza nasıl olumsuz tesir ettiğini de bakın ne güzel ifade ediyorsunuz.Mümkünse bulunduğunuz ilin psikiatri ve/veya AMATEM merkezlerinden de bir daha bu tür zararlı maddeleri kullanmamak adına profesyonel destek alabilirsiniz.Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.Yasal otoriteler gerekli gördüklerinde adli mercilerin de istemleri doğrultusunda yaptırılan son derece duyarlı testlerle kişilerin uyuşturucu kullanıp kullanmadıklarını kolaylıkla anlayabiliyorlardır.

d********* :

Merhaba hocam EO değeri 0.901 çıkmış kağıtta 0.7 nin normal olduğunu söylüyor birde EO % diye bişey var o ise 14.8

Cevap:

Eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.

Eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz. http://tahlil.com/eozinofil-eosinofil-nedir-eozinofil-yuksekligi-ve-eozinofil-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.