Makat bölgemde sokum tarafında 3 4 günden beri agrı vardı ve 2 gündür fazla bi agrı oldugundan doktora muayene oldum

Makat bölgemde sokum tarafında 3 4 günden beri agrı vardı ve 2 gündür fazla bi agrı oldugundan doktora muayene oldum doktor dedi kıl döönmesi apse olmuş antibyotik kullanıyorm ve ucu şişmiş ilthap toplamış kaç günde kurur ilaç tedavisinle

Tahlil.com Cevabı : Sizi muayene etmeden sorunuza buradan cevapveremeyiz.En doğrusu bir genel cerrahi uzmanına muayene olup onun önerilerine uymanız.