Hic uyuyamiyorum kulaklarim agriyor oksuruk basladi. Ne yapabilirim. Lutfen acil yardimci olun.

Merhabalar. Hocam ben gribi atlatamadim sicak limonlu sular ihlamurlar denediysemde olmadi hic nefes alamiyorum hic uyuyamiyorum kulaklarim agriyor oksuruk basladi. Ne yapabilirim. Lutfen acil yardimci olun.

Tahlil.com Cevabı : İlk fırsatta bir kulak burun boğaz doktoruna başvurup muayene olmalısınızç