İyi günler ben 26 yaşında 70 kiloyım ve guatr amelıyatı oldum

İyi günler ben 26 yaşında 70 kiloyımve guatr amelıyatı oldum geçen yıl ve ilaç alıyrm amelyattan sonra kalsıyumum düştü ve kalsıyum ilacıda kulanıyrm bir türkü kılo veremyrm ne yapmalıyım lütefn yardımcı olurmusunz acaba içtiğim ilaçlar kılo vermemi engeliyormu kullandığım troid ilacı Euthyrox bu ilaç akilo vermemi engeliyormu yardımcı olsanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

Tahlil.com Cevabı : Merhaba,Tiroid probleminden dolayı kilo kaybında sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle beslenmenizi düzenlemelisiniz. Kullandığınız ilaçlar kilo verememenizle ilgili olmadığı düşüncesindeyim. iyi günler...