kolay gelsin.öncelikle sorumu okuyup cevap vereceğinizi umarak teşekür ediyorum.

kolay gelsin.öncelikle sorumu okuyup cevap vereceğinizi umarak teşekür ediyorum.ben 24 yaşında 9 aylık evliyim fakat 6 ay çocuk istemedim 3 aydırda korunmuyorum.adetimde her zaman gecikme 1. 2. hafta oluyordu bu sefer iki ay olcak nerdeyse ama olmadım fakat kan testindede hamilelik çıkmadı hastaneye gittim ve alttan muayene oldum herhangi bir kis miyon demedi kan aldı işte bu kan tahlili sonucunda diğer aşama ne olur ben içine ilaç sıkılmasından korkuyorum aşama aşama ne olacak bilmek istiyorum sizce birşey varmıdır zamana mı bırakmalıyım.

Tahlil.com Cevabı :  Ultrason çekilmesi de yardımcı olacaktır, muhtemelen hormonal bir probleminiz var