Kadın doğum uzmanına gittim ve bana simir testi verdi sonucunu aldım

 Kadın doğum uzmanına gittim ve bana simir testi verdi sonucunu aldım (izlenen servikovaginal hücre gruplarında normal bulgular izlendi(intermediyer hücre yoğunluğu mevcut ancak sitolojik anlamlı bulunmadı) zeminde infllamasyon izlenmedi zeminde seyrek normal flağızdan basiller görüldü

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.