Kalsiyum değerim 10.5 değer aralığı : 8,6-10,2 bu fark için ilaç tedavisine gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : Tedavi gerekip gerekmediği konusuna muayenenizi yapan ve tahlilleri isteyen doktor karar verecektir.Kalsiyum yüksekliği farklı nedenlere bağlı olabilir.Öncelikle sizde hangi nedenle kalsiyum yüksekliği olduğu konusunda doktorunuzun bilgi sahibi olması gerekir.Kalsiyum yüksekliği ile ilgili detaylı bilgi almak ve hangi durumlarda yükseklik olacağı konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız....