Kan tahlili yaptırdım.Neo% oranı 42.7 olarak gözükmekte.Referans aralığı ise 50-80 arası olarak gösterilmiş?

Hocam kan tahlili yaptırdım.Neo% oranı 42.7 olarak gözükmekte.Referans aralığı ise 50-80 arası olarak gösterilmiş.Bu düşüklük normalmidir sizce?.Ayrıca doktorum bu değerden bana bahsetmedi.

Tahlil.com Cevabı : Nötrofil değerinizdeki düşüklük kayda değer değil