kasıklarımdada ağrı var akıntı koyu kahverengi aynı zamanda birazda koyu koku falan yok sneden olabilir sizce ?

Merhaba ; adedim bittikten 2 gün sonra kahverengi bir akıntı oldu 1 gün kesildi sonra tekrar başladı kasıklarımdada ağrı var akıntı koyu kahverengi aynı zamanda birazda koyu koku falan yok sneden olabilir sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda var.