testi yaptrdm 0.01 çıktı ama hala adet olmadm sebebi ne olabilir?

Mrb ben adet günümde adet olmadım o günde kn testi yaptrdm 0.01 çıktı ama hala adet olmadm 11 gün oldu bide yine soru sormuştm bn yerleşme kanaması gibi kanamam olmuştu siz kan tsti yaptrn dediniz işte sonuç bu lütfen yardın edin teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Adet gecikmesinin çeşitli sebepleri olabilir. Bunlar arasında mevsim geçişleri, stes, yumurtlama kisti gibi. Bu öğrenebilmek adına kadın doğum uzmanına muayene olmanız gerekmektedir.