kondomlu ve korumalı turkıyeye geldim ve bogazımda agrılar var acaba bu belirtimi ?

iyi geceler 1 hafta önce ukranyadan geldim 1hafta kaldım ukranyada 5 iliski yasadım hepsi kondomlu ve korumalı turkıyeye geldim ve bogazımda agrılar var acaba bu belirtimi bu kadar kolay vucut tepkı verırmı kafayı yıcem

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yolla bulaşan hastalıklar bu kadar erken belirti vermezler yinede enfeksiyon hastalıklarından bir doktor ile görüşerek daha iyi bilgilenebilirsiniz.