Kimyasal gebelikten sonra tekrar hamile kalabilirmiyim..

merhaba hocam 2 yıdır çocugumuz olmuyodu bu ay normal yolla hamile kaldım beta degerim yüksekken düşmeye basladı doktor düşük olmuş dedi 2 gün gecti ara ra kahve lekeler geliyo ama hala kanamam olmadı kimyasal gebelikten sonra tekrar hamile kalabilirmiyim çok korkuyorum 2 yıl çocugumuz olmadıgı için

Tahlil.com Cevabı : Normal yolla hamile kaldıysanız yeniden kalma şansınız yüksektir..