Kıyafetle sürtünme ile kızlık bozulur mu?

Hocam merhaba kız arkadaşımla kıyafetlerle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende iç çamaşırı ve pantolon vardı kız arkadaşımda ise kumaş pantolon çıtçıtlı iç çamaşırı ve ped vardı.Baskılı bir şekilde sürtündük daha sonra kıyafetlerini çıkarmamıştı ağızdan yaptım bastırarak acıdı deyince çekildim adetinin son günüydü lavaboya gidince pedinin battığını söyledi.Pedi dolduracak kadar kanama oldu sizce kızlık zarı bozulmuş mudur?perisimi içeriye doğur baş kısmını sokma olmadı pantolon olduğundan dolayı ağızdan yolla bozulur mu hocam?

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz soruyu dikkatle okudum. Bu konudaki değerlendirmemi paylaşıyorum. Kız arkadaşınızın kızlığına bir zarar gelip gelmediği ve oluşan kanamanın hangi nedenle olduğunu merak ediyorsunuz.
İlişki kız arkadaşınızın adetinin son günü olmuş belirttiğinize göre. Devam eden adet sürecinde kanamanın da bir şekilde devam etmesi olağandır. Bu nedenle ilişki sonrası pedde olan kanama adet kanaması kaynaklıdır.Kızlık zarı yırtılmasında pedi dolduracak kadar bir kanama görülmez.
 Belirttiğiniz şekilde bir ilişki ile kızlık zarının, hele ilişki sırasında kıyafetlerin de her iki tarafta olduğu göz önüne alındığında, yırtılması mümkün görülmemektedir. Sonuç olarak belirttiğiniz bir şekilde, ağızdan yolla ve kıyafetler var iken kızlık zarının bozulması mümkün görülmemektedir. Belirtiğiniz kanama adet kanaması olarak değerlendirilmelidir.