Hamile miyim acil

Merhabalar Ağustos ayında cinsel bir birlikteliğim oldu sonrasında 5 kez adet oldum düzenli bir şekilde iki kez idrarda gebelik testi yaptım tek çizgi fakat korkum hala devam ediyor gebelik gibi bir ihtimal var mıdır? (Ağustos ayından itibaren bir birlikteliğim olmadı)

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel beraberlik  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.Zaten siz üstüne 5 kere adet görmüşsünüz ki bu da hamilelik olmadığını kanıtlıyor.

Üstüne üstlük testleriniz de negatif çıkmış.

Bu nedenlerle kesin olarak hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.Sağlıklı günler dileriz.

Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.Bu konuda kafa karışıklığınız var ise size yardımcı olacağını umuyoruz.

Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi?