Sürtünme ile boşalma gerçekleşmeden gebelik

Kucakta yarı sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Kız bakire, boşalma gerçekleşmedi 15-20 saniye tam olarak birbirine değip değmediğini bile bilmiyoruz. Cinsel organ zevk suyuyla çok ıslak değildi kuru denilecek kadar az ıslaktı. Boşalma daha sonra orayla alakasız bir şekilde kontrollü gerçekleşti. Gebelik riski var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz bir ilişki ile gebelik riski bulunmamaktadır.Boşalma da cinsel organa olmamış ifade ettiğiniz üzere. Bu tür ilişkilerde gebelik riski boşalma sonrası meni vajina içine sızmadıkça bulunmamaktadır.Bu tür bir durum da olmamış sizin durumunuzda. Sizin ilişkide de gebelik riski bulunmamaktadır içiniz rahat olsun.