Sürtünerek boşalma ve hamilelik

Hocam iyi günler 5 gün önce sevgilimle bir ilişki yaşadım benim üstümde hiç birşey yoktu ama sevgilimin üstünde tayt ve iç çamaşırı vardı. Sürtünerek vajina kısmına boşaldım ıslandı çamaşırı 1 gün sonra kız arkadaşımın kasık kısımları ve karnı aşırı ağrımaya başladı kız arkadaşım adetin son günündeydi çok korkuyoruz .hocam lütfen yardım edin

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Öncelikle içiniz rahat olsun belirttiğiniz bir ilişki ile hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Bunun nedenlerini de madde madde sıralayalım:

1.Özellikle kadınlarda çamaşır var iken ilişki sırasında çamaşırım üzerine sürtünerek boşalma sonrası çamaşırın ıslanması doğal bir duurmdur.Ancak burada çamaşır ve tayt  bariyer özelliği gösterdiğinden çamaşırın içinden vajinanın derinliklerine boşalma sonrası çıkan meninin vajinaya oradan da yumurtalara ulaşma ihtimali yoktur.
2.İlişkiden 1 gün sonra kız arkadaşınızda kasık kısımları ve karında ağrı olması da bir gebelik belirtisi değildir. Zaten bu kadar kısa zamanda yani ilişkiden 1 gün sonra hamilelik belirtisi olmaz. Sevgilinizde kasık ve karın ağrısı ise muhtemelen sürtünerek ilişki sırasında vücut ağırlığınızın kız arkadşınızın o bölgelerine baskı yapması sebebiyledir.
3. Sürtünerek ilişkiniz de, zaten kız arkadaşınızın adet döneminin son gününe denk gelmiş.Bu süreçte olan ilişkilerde de yani kız arkadaşınızda adet kanaması devam ederken olan süreçte, hamilleik ihtimali çok daha düşüktür.

Korkmanıza gerek bir durum ve dolayısıyla da hamilelik ihtimali yok belirttiğiniz ilişki türünde.