Kız arkadaşımla adet olduktan 1 hafta içinde 3 4 defa ilişkiye girdik bazıları korunarak. İçine boşalmadım ?

Kız arkadaşımla adet olduktan 1 hafta içinde 3 4 defa ilişkiye girdik bazıları korunarak. İçine boşalmadım hiçbirinde ama ilk küçük tuvaletime çıkmadan ve adet döneminin bitmesinde 1 hafta içinde yapmamız hamile kalabilirmi ve arkadaşım 3 aydan önce adet gormuyor lütfen yardım edebilirmisiniz ?

Tahlil.com Cevabı :  Vajina ve spermin temas ettiği her ilişkide hamilelik ihtimali vardır. Normal adet tarihinde gecikme yaşandığında gebelik testi yaptırarak çok daha net cevaplara ulaşabilirsiniz. Kız arkadaşınızın adetinde var olan düzensizliğin sebebini öğrenmesini tavsiye ederiz.