Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizin ertesi günü (regl tarihinden 1 hafta önce) regl oldu ve 3 gün sürdü.

 Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizin ertesi günü (regl tarihinden 1 hafta önce) regl oldu ve 3 gün sürdü. regl bitişinden 15 gün sonra predictor uyguladık negatifti.reglinden 26 gün geçti kendisine göre 2-3gün kadar erken regl oldu 3 gün sürdü gecikme söz konusu değil hamilelikten söz edilirmi tşklr

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığını söyleyebiliriz kız arkadaşınızın