Erkek arkadaşm çıplak ben giyinik olduğum halde iç çamaşıımn üzerine boşaldı

 Erkek arkadaşm çıplak ben giyinik olduğum halde iç çamaşıımn üzerine boşaldı ve adetim 1 hafta gecikti belde kasık ağrılarm vargebelk testi yaptım negatif çıktıBugünde doktora gittm durumu anlattm ultrasonla baktı anormal bi durum yok adetinn olacağını göstryr dedi yinede hamile olma ihtimali varmı

Tahlil.com Cevabı :  Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunhttps://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957