Kız arkadaşımla sürtünme yoluylaüzerimizde birşey yokkenve prezervatif varken ilişkiye girdik.ilişki sırasında prezervatif patladı

 Kız arkadaşımla sürtünme yoluylaüzerimizde birşey yokkenve prezervatif varken ilişkiye girdik.ilişki sırasında prezervatif patladı büyük ihtimalle zevk suyubulaşmıştır ilişkiden altısaat sonrakız arkadaşım bi akıntı geldiğini iç çamaşırında sarı renkte olduğunu söylüyor bunedir hamilelikle ilgisivarmı

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikle ilgisi yok farklı nedenlerden kaynaklanan bir akıntı olabilir.