Kolonoskopi yapılması zor bir yöntem midir?

Dışkımın ilk çıkışında beyaz bir sıvı geliyor. İlk doktora gittiğimde gaita testinde o sıvılı bölümü teste verdim ve amip kistleri bulunuyor dediler ve ilaç verdiler ilaçlar bitti bi gece kanlı gibi geldi o sıvı ve acile gittim yine gaita testi yaptırdım. O test temiz çıktı ve doktora peki neden sıvı geliyor dediğimde yırtık olabilir enfeksiyon hastalıkları bölümüne sevk etti oraya gittim orayada gaita testi yaptılar fakat mecburiyetten beyaz sıvısız bölümü verdim ve o testte temiz çıktı ama halen beyaz sıvı geliyor birde gaita kültüre bakacaklar oda temiz çıkarsa kamera ile bağırsaklara bakacaklar sizce bu beyaz sıvı neden kaynaklanır ve kamera ile bağırsağa bakılması zor bir yöntemmidir?

Tahlil.com Cevabı : Kolonoskopi artık kolay ve sık olarak uygulanan bir yöntem bu tahlil mutlaka fikir verecektir