Korunmasız ilişki yaşadım hastalık kapmış olabilir miyim?

Bende Karaköy genelevinde bir bayanla ilişkide bulundum yalnız korumasız girdim ve içeride max 1 dk sonra boşaldım fazla boşalmadım ama birazı kadının içine gitti ve içime büyük kurt düştü herhangi bir hastalık konusunda risk altında mıyım. 19 yaşındayım.

Tahlil.com Cevabı : Eğer içinde her hangi bir kuşku varsa bir enfeksiyon hastalıkları uzamanına başvurmalısın.Sonuç olarak korunmasız bir ilişkide bulunmuşsun.