Kullanılan ilaclar idrarla yapılan gebelik testi sonuçlarını etkiler mi? Selectra 100 mg, tolvon 10 mg, topamax 25 mg ve topamax 50 mg ilaçlarını kullanıyorum

Kullanılan ilaclar idrarla yapılan gebelik testi sonuçlarını etkiler mi? Selectra 100 mg, tolvon 10 mg, topamax 25 mg ve topamax 50 mg ilaçlarını kullanıyorum idrarla yaptığım gebelik testimin sonuçlarına etki eder mi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır böyle bir etki yoktur gebelik testi üzerine.